Role Change Notify (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak
