Role Change Notify (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset
