Role Change Notify (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Site information
gl: Información do sitio

en: Account settings
gl: Configuración de conta
