Role Change Notify (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa
