Role Change Notify (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos
