Role Change Notify (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Site information
ro: Informațiile site-ului

en: Account settings
ro: Setări de cont
