Role Change Notify (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Site information
ru: Информация о сайте

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи
