Role Change Notify (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Account settings
sl: Nastavitve računa
