Role Change Notify (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
