Role Change Notify (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب
