Role Change Notify (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
