Role Change Notify (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Site information
es: Información del sitio

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta
