Role Change Notify (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Account settings
et: Konto sätted
