Role Change Notify (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Account settings
he: הגדרות חשבון
