Role Change Notify (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
