Role Change Notify (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Site information
ja: サイト情報

en: Account settings
ja: アカウントの設定
