Role Change Notify (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
