Role Change Notify (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Site information
pt: Informação do sítio

en: Account settings
pt: Configurações da conta
