Role Change Notify (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: Account settings
sv: Kontoinställningar
