Role Change Notify (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Site information
vi: Thông tin website

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản
