Role Change Notify (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች
