Role Change Notify (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Account settings
cs: Nastavení účtu
