Role Change Notify (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری
