Role Change Notify (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
