Role Change Notify (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار
