Role Change Notify (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi
