Role Change Notify (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
