Role Change Notify (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Site information
te: సైటు సమాచారం

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు
