Role Delay (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>
