Role Delay (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: edit role
fi: muokkaa roolia

en: @name <em>(locked)</em>
fi: @name <em>(lukittu)</em>
