Role Delay (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Delay
fr: Délai

en: Delete role
fr: Supprimer le rôle

en: edit permissions
fr: modifier les droits

en: edit role
fr: modifier le rôle

en: @name <em>(locked)</em>
fr: @name <em>(verrouillé)</em>
