Role Delay (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: edit role
gl: editar rol

en: @name <em>(locked)</em>
gl: @name <em>(bloqueado)</em>
