Role Delay (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin
