Role Delay (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: locked
am: የተቆለፈ

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: edit permissions
am: ፈቃዶችን አርትእ
