Role Delay (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Last access
ar: آخر وصول

en: locked
ar: مغلق

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: No users available.
ar: لا مستخدمين.

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور

en: @name <em>(locked)</em>
ar: @name <em>(مغلق)</em>
