Role Delay (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: locked
ast: torgáu

en: Member for
ast: Miembru hai

en: No users available.
ast: Nun hai usuarios disponibles.
