Role Delay (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Roles
be: Ролі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: locked
be: заблакавана

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: @name <em>(locked)</em>
be: @name <em>(зачынена)</em>
