Role Delay (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Member for
bn: যতদিন ধরে সদস্য
