Role Delay (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>
