Role Delay (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Roles
cs: Role

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: locked
cs: zamčeno

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: No users available.
cs: Žádní uživatelé.

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: edit role
cs: upravit roli

en: @name <em>(locked)</em>
cs: @name <em>(uzamčen)</em>
