Role Delay (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Roles
da: Roller

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: locked
da: låst

en: Member for
da: Medlem i

en: No users available.
da: Ingen brugere tilgængelige.

en: Delete role
da: Slet rolle

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: edit role
da: redigér rolle

en: @name <em>(locked)</em>
da: @name <em>(låst)</em>
