Role Delay (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: locked
el: κλειδωμένο

en: Member for
el: Μέλος για

en: No users available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου

en: @name <em>(locked)</em>
el: @name <em>(κλειδωμένο)</em>
