Role Delay (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: locked
eo: ŝlosita

en: Member for
eo: Membro dum

en: No users available.
eo: Neniuj uzantoj disponeblaj.

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
