Role Delay (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Roles
et: Rollid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: locked
et: lukustatud

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: No users available.
et: Kasutajaid pole.

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: edit role
et: rolli muutmine

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>
