Role Delay (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: locked
eu: blokeatuta

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: No users available.
eu: Ez dago erabiltzailerik.

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: @name <em>(locked)</em>
eu: @name <em>(blokeatuta)</em>
