Role Delay (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: locked
hu: zárolt

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: No users available.
hu: Nincs elérhető felhasználó

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>
