Role Delay (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Roles
is: Hlutverk

en: locked
is: læst

en: Member for
is: Meðlimur í

en: No users available.
is: Engir notendur eru til staðar.

en: Delete role
is: Eyða hlutverki

en: edit role
is: breyta hlutverki
