Role Delay (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Roles
ja: 役割

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: locked
ja: 固定

en: Delay
ja: 遅延

en: Member for
ja: ユーザー登録から

en: No users available.
ja: 該当するユーザーはいません。

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: edit role
ja: 役割の編集

en: @name <em>(locked)</em>
ja: @name <em>（ロックされています）</em>
