Role Delay (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Roles
jv: Parāgā

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>
