Role Delay (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: locked
kk: бұғатталған

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
